رادیو بامیک
رادیو بامیک

قوانین و مقررات

کاربر گرامی از انتخاب رادیو بامیک به عنوان پلتفرم آنلاین محتواهای آوایی از شما سپاسگزاریم. لازم است پیش از استفاده‌از محتواهای آوایی عرضه شده، توافقنامه و قوانین زیر را مطالعه فرمائید. رادیوبامیک سرویس های خود را تنها تحت شرایط و قوانین زیر در اختیار شما می گذارد پس ورود شما به وب‏‌ سایت و یا اپلیکیشن رادیوبامیک برای استفاده از هر کدام از بخش ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات رادیوبامیک است.

قوانین و مقررات

کاربران

کاربر شخصی است که با ثبت اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام و پذیرش شرایط استفاده، از خدمات رادیوبامیک استفاده میکند. کاربران پیش از ثبت نام ملزم به مطالعه ، تایید و پذیرش قوانین سایت میباشند. رادیو بامیک این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در زمان لازم تغییراتی در این مقررات و شرایط ایجاد کند. پذیرفتن این تغییرات نیز لازمه ادامه استفاده از خدمات رادیو بامیک است. در نظر داشته باشید در صورت هر گونه تخطی از قوانین، رادیو بامیک می‌تواند عضویت شما را برای مدتی یا همیشه تعلیق کند. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های رادیو بامیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون حمایت از حقوق مولفین و منصفین است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین است. تمامِ محتویات رادیو بامیک شامل و طراحی‌ها، متن‌ها، گرافیک‌ها، عکس‌ها، اطلاعات، اپلیکیشن، صداها و… دارایی رادیو بامیک محسوب می‌شود. هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق ندارد بدون اجازه کتبی از شرکت آوای پیوند ملل (رادیوبامیک) این محتویات را ‌ کپی ، تعدیل‌ ، پخش ، باز تولید ، دانلود ، باز نشر ، پست ، منتقل کند و یا بفروشد . کاربران اجازه ندارند هیچ‌کدام از محتویات رادیوبامیک را در هیچ پایگاه داده‌ دیگری آپلود یا منتشر کنند. اگر چنین فعالیتی از سوی کاربر رخ دهد و حق مولف یا مالکیت زیر پا گذاشته شود تنها کاربر مسئول آن خواهد بود. هر گونه تلاش برای بر هم زدن امنیت سرویس ارائه شده و عمل کردن بر خلاف قوانین و قواعد ذکر شده و به خطر انداختن محتوای ارائه شده جرم محسوب شده و با خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت رادیو بامیک مواجه شدید، لطفاً آن را به سرویس پشتیبانی 02191099138-09332112156 به آدرس ایمیل info@radiobamik.com اطلاع دهید. رادیو بامیک در هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

رده بندی سنی

رادیو بامیک به منظور رعایت قانون حمایت از کودکان و نوجوانان ماده ی ۲۱، محدودیت سنی برای استفاده از محتوای خود دارد. به همین دلیل، از کاربران درخواست می‌شود که هنگام ثبت‌نام در سایت، تاریخ تولد خود را به‌طور دقیق وارد کنند. رادیو بامیک برای جلوگیری از دسترسی کودکان و نوجوانان به محتوای مغایر تناسب سنی آنها، محدودیت سنی را اجباری کرده است. در صورت اشتباه وارد کردن یا وارد نکردن تاریخ تولد، مسئولیت هرگونه مشکل احتمالی بر عهده کاربر است. بنابر این رادیو بامیک مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

پخش روز

رادیو بامیک به منظور ارائه‌ی خدمات سرگرم کننده به کاربران خود، به صورت هفتگی اقدام به برگزاری پخش زمانبندی شده خطی می‌کند. این پخش روز به صورت از قبل ضبط‌ شده و خطی پخش می‌شود و به صورت زنده پخش نخواهد شد. رادیو بامیک معتقد است که شنوندگان حق دارند از ماهیت برنامه های پخش روز مطلع باشند. بنابراین، این موضوع به اطلاع شنوندگان می‌رسد از آنجا که در قانون رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی ایران بند ۹ و ماده ۲ لحاظ شده است ، تأسیس فرستنده‌ها و پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور در انحصار سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. به همین دلیل، رادیو بامیک اقدام به ضبط و پخش زمانبندی شده برنامه‌های پخش روز خود کرده است.

اشتراک

رادیو بامیک به منظور ارائه خدمات بهینه‌تر به کاربران خود، امکان خرید اشتراک را فراهم کرده است. کاربران با خرید اشتراک می‌توانند به تمام محتواهای غیر رایگان سایت رادیو بامیک دسترسی داشته باشند. محتواها شامل کتاب‌های صوتی، فایل‌های صوتی، پادکست‌ها و سایر محتوای موجود در سایت رادیو بامیک است. پس از خرید اشتراک، کاربران برای دسترسی به محتوای سایت رادیو بامیک، هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنند. در واقع، کاربران با خرید اشتراک مدت دار، دسترسی نامحدود به تمام محتوای سایت رادیو بامیک را دریافت می‌کنند. رادیو بامیک در حال توسعه و گسترش محتوای خود است، به همین علت ممکن است مبلغ اشتراک نیز در طول زمان با تغییراتی همراه باشد .

حریم خصوصی کاربران

ما اطلاعات شخصی مربوط به پروفایل شما در رادیو بامیک را جمع آوری و ذخیره می کنیم. این اطلاعات را شما بصورت داوطلبانه به هنگام ثبت پروفایل خود و یا با استفاده مداوم از این اپلیکیشن در اختیار ما قرار می دهید. این اطلاعات شامل این موارد میباشد: · شماره تلفن · نام و خانوادگی · تاریخ تولد · وضعیت بینایی. وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام ثبت نام الزامی است. این اطلاعات تنها توسط رادیو بامیک استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. رادیوبامیک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی صالح یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای رادیوبامیک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند. باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز موقت دریافت شده از پیامک و نام کاربری بر عهده کاربران است و کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. چنانچه این اطلاعات به‌صورت غیرعمد در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، رادیو بامیک هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. این اطمینان خاطر را به کاربران گرامی می‌دهیم که حفظ حریم شخصی آنها برای رادیو بامیک محترم بوده و از اطلاعات شخصی کاربران برای اطلاع رسانی(نظیر ارسال خبرنامه) ،فراهم آوردن امکان استفاده ازقابلیت های مختلف اپلیکیشن، ثبت و نگه داری حساب کاربری افراد بر روی این اپ و فراهم ساختن امکانات پشتیبانی استفاده می شود، بنابراین تمام اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام، تکمیل پروفایل و استفاده از اپلیکیشن در اختیار ما قرار می‌گیرد، نزد رادیو بامیک محفوظ خواهد بود و به‌هیچ‌عنوان در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهد گرفت. رادیو بامیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

الگوی مصرف پهنای باند

رادیو بامیک، بستری برای انتشار و شنیدن محتوای آوایی است. کاربران رادیو بامیک می‌توانند با هر آدرس آی‌پی وارد سایت شوند و از محتوای آن استفاده کنند. اما لازم به ذکر است که رادیو بامیک با هیچ اپراتوری به منظور کاهش ترافیک اینترنت قراردادی ندارد و مصرف ترافیک و پهنای باند اینترنت در سایت رادیوبامیک تمام بها محاسبه می شود. با ثبت نظر در بخش دیدگاه های هر محصول، ما را در بهبود و ارتقا سطح محصولات یاری دهید. اما به خاطر داشته باشید که نظراتی که شامل موارد زیر باشند، تایید نخواهند شد: · نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران
· تبلیغ به نفع یا علیه پادکستها یا سایر تولید کنندگان محتوای صوتی
· هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه
· توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص
· استفاده از الفاظ رکیک
· محتوای سیاسی
· هرگونه لینک به سایت‌های دیگر
· شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس
· نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف
· درخواست و دعوت به چت
· درخواست فیلتر‌شکن و وی پی ان
· نظراتی غیر‌مرتبط با محتوای در حال پخش
· هر نوع محتوای متناقض عرف جام

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آوای پیوند ملل می باشد